WCZYTYWANIE

Menu

Nasze zawodniczki dalej ciężko pracują!

Podczas kilku dni nasze dziewczyny wylewały siódme poty w kadrze bądź klubie. Te pierwsze tj. Klaudia Grzelak, Monika Bociek, Ada Adamek, Ala Grabka i Malwina Smarzek trenowały, a później grały, w wewnętrznych sparringach kadry na jej zgrupowaniu, zaś pozostałe przechodzą klasyczny okres roztrenowania na naszych obiektach. W tej drugiej grupie nie było już Emilii Szubert, która już pożegnała się z klubem (wkrótce napiszemy o tym więcej). Pojawiają się z to zawodniczki, które mają uzupełnić miejsca po tych, które odejdą. Będziemy Was informować na bieżąco o zmianach, które nastąpią zarówno w kadrze zespołu jak i sztabie.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych