WCZYTYWANIE

Menu

Nexteam – Twój team Opla wciąż w teamie Legionovii

Nie ustajemy w działaniach i aktywnie spędzamy czas. Do grona partnerów pozostających z Legionovią na sezon 2017/18 dołączył Nexteam – Twój team Opla.

W siedzibie firmy Nexteam doszło do spotkania Pana Prezesa Martina Chiniewicza i reprezentujących Legionovię: Prezesa Sławomira Supy oraz Członka Zarządu Konrada Ciejki. Obie strony wyraziły zadowolenie z dotychczasowej współpracy, czego wyrazem jest jej rozszerzenie: w nowym sezonie flota Opli Legionovii powiększy się o kilka kolejnych samochodów dostarczonych przez Nexteam.

W nadchodzącym sezonie obecność firmy Nexteam będzie widoczna w trakcie spotkań rozgrywanych w Legionowie, a także pojawi się na strojach zespołów Legionovii:

Bardzo cieszę się, że po rocznej współpracy w zakresie wspierania grup młodzieżowych Legionovii, Nexteam wchodzi już jako sponsor całego klubu – powiedział Prezes firmy Nexteam Pan Martin Chiniewicz – Mam nadzieję, że przekazane przez nas samochody będą dobrze służyły klubowi oraz jego pracownikom i przysłużą się do osiągania następnych sukcesów Legionovii w nadchodzącym sezonie z naszym logiem na koszulkach.

Nasze rozmowy z przedstawicielami firmy Nexteam są bardzo kreatywne. Rodzi się na nich wiele interesujących pomysłów – powiedział menedżer Legionovii Maciej Szewczyk – Już dziś mogę zdradzić, że w nadchodzącym sezonie nasi kibice będą mieli przynajmniej kilka okazji, by odjechać spod Areny Legionowo Oplem. Warto śledzić naszą stronę internetową i profile w mediach społecznościowych, bo już niebawem będą się Państwo mogli dowiedzieć, jak tego dokonać.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych