WCZYTYWANIE

Menu

Nie udało się sprawić niespodzianki

W środowy wieczór Legionovia podejmowała na własnym parkiecie Developres SkyRes Rzeszów. Nie udało się sprawić legionowskim niespodzianki i pokonać faworyta występującego w Lidze Mistrzyń.

W środę Developres SkyRes był zespołem zdecydowanie lepszym siatkarsko. Legionowianki dzielnie walczyły, jednak nie zdołały znaleźć argumentów przeciwko jednym z głównych pretendentek do medali LSK. Równą walkę udało się nawiązać tylko w pierwszej części trzeciego seta, to było jednak za mało.

W przerwie meczu wśród posiadaczy karnetów wylosowany został pierwszy szczęśliwiec, który otrzymał od firmy Opel Nexteam voucher na dowolny model samochodu Opel z pełnym bakiem na weekend. Nie jest to ostatnia tego typu niespodzianka od naszego Partnera!

Już w sobotę przed podopiecznymi trenera Macieja Bartodziejskiego kolejne wyzwanie: w podwrocławskim Jelczu Łaskowicach zmierzą się one z Impelem Wrocław.

Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów, 0:3 (16:25, 13:25, 18:25):
Legionovia: Jasek, Pacak, Mikołajewska, Bączyńska, Grabka, Alagierska, Adamek (libero) oraz Mielczarek, Damaske, Rasinska, Wójcik, Szpak i Korabiec (libero)
Developres: Rousseaux, Hawryła, Żabińska, Kaczmar, Helić. Blagojević, Sawicka (libero) oraz Kaczorowska i Andruszko

MVP: Jelena Blagojević

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych