WCZYTYWANIE

Menu

Nowa atakująca na pokładzie! Marta Duda dołącza do ekipy

Nową atakującą IŁ Capital Leigonovii Legionowo została Marta Duda – zawodniczka wyróżniająca się na pierwszoligowych pakietach.

Nowa zawodniczka naszej ekipy ma 26 lat i mierzy 183 centymetry wzrostu. Kibice mazowieckiej siatkówki mogą pamiętać ją z występów w młodzieżowych ekipach Sparty Warszawa oraz – w ostatnim sezonie – w pierwszoligowym LOS Nowy Dwór Mazowiecki. W przeszłości była reprezentantką Polski w siatkówce plażowej.

Pochodząca z Wielunia zawodniczka była wg statystyk najlepszą atakującą fazy zasadniczej 1 ligi seniorek w ostatnim sezonie. Wraz z zespołem z Nowego Dworu Mazowieckiego wywalczyła historyczne trzecie miejsce w tych rozgrywkach.

-Bardzo się cieszę, że w nowym sezonie będę reprezentować barwy IŁ Capital Legionovii Legionowo, jest to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale również moje osobiste spełnienie marzeń – powiedziała Duda – Chciałabym powitać wszystkich kibiców. Wierzę, że wspólnie doświadczymy wielu radosnych chwil! Nie mogę się doczekać współpracy z nową drużyną oraz spotkania z kibicami! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w hali!

Marta Duda będzie współtworzyć duet atakujących z Mają Szymańską.

-Obserwujemy Martę i jej rozwój już od dawna – powiedział prezes Konrad Ciejka – W ostatnim sezonie mieliśmy ułatwione zadanie, bo grała bardzo blisko Legionowa, więc mogliśmy się jej dokładnie przyjrzeć. Tym bardziej jestem przekonany, że jej pozyskanie to bardzo dobry ruch dla naszego zespołu!

zdj. A. Kuć

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych