WCZYTYWANIE

Menu

Nowy sponsor techniczny! DPD Legionovia i hummel nawiązują współpracę!

Miło nam poinformować, że nowym sponsorem technicznym DPD Legionovii Legionowo została firma hummel. Umowa została podpisana na trzy lata!

Od początku sezonu 2020/21 TAURON Ligi zawodniczki i sztab szkoleniowy naszego klubu będą korzystać ze sprzętu marki hummel.

Cieszymy się z podjęcia współpracy z klubem DPD Legionovia Legionowo, który podobnie jak nasza marka jest otwarty na nowoczesne modele sponsoringu sportowego – mówi Adam Niewiński, Key Account Manager hummel International – Wchodzimy w nowy wymiar współpracy z klubem sportowym w Polsce. Nasze partnerstwo będzie zawierało wiele innowacyjnych elementów, o których powiemy wkrótce. hummel i DPD Legionovia Legionowo wyznają bardzo podobne wartości, co pozwoli nam osiągnąć wyznaczone temu partnerstwu cele sportowe i biznesowe.

-Nawiązanie współpracy z marką hummel to dla nas kolejny krok na ścieżce rozwoju – cieszy się dyrektor działu marketingu DPD Legionovii Legionowo Maciej SzewczykJesteśmy przekonani, że w sprzęcie dostarczonym nam przez naszego nowego sponsora technicznego przeżyjemy wiele chwil, które staną się naszymi najpiękniejszymi wspomnieniami.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych