WCZYTYWANIE

Menu

Odpadamy z Pucharu Polski

Nie udało się sprawić sensacji i pokonać broniących Pucharu Polski Grot Budowlanych Łódź w ich własnej hali.

Wciąż trwa walka o powrót DPD Legionovii do świetnej formy sprzed epidemii anginy i plagi kontuzji, jednak obrońca Pucharu był w środę zdecydowanie poza zasięgiem. Łodzianki rozbijały naszą ekipę potężna zagrywką a dzieła zniszczenia dopełniła wysoka skuteczność bloku i kontrataków. Pozytywem może być dobry występ Małgorzaty Jasek i chwilami bardzo dobra gra legionowianek w drugim secie, to jednak stanowczo za mało.

W poniedziałek 4 lutego ważne wyjazdowe starcie w Ostrowcu Świętokrzyskim – legionowianki rzucą na szalę wszystko, by powrócić na zwycięskie tory!

Grot Budowlani Łódź – DPD Legionovia Legionowo, 3:0 (25:12,25:22, 25:17)

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Olenderek, Górecka, Wójcik, Skorupa, Aga Adamek (libero) oraz Rojecka, Pickrell, Ada Adamek (libero), Jasek

Grot Budowlani: Stoltenborg, Brakocević-Canzian, Babicz, Urban, Pencova, Polańska, Stenzel (libero) oraz Stysiak, Śmieszek, Tobiasz

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych