WCZYTYWANIE

Menu

Ola Wójcik, bez statystyk i z emocją po sezonie 2015/2016

To niestety kolejne pożegnanie… Po trzech latach w Legionovii rozstaje się z naszymi kibicami Ola Wójcik. Żeby nie bawić się w politykę powiemy krótko: BARDZO ŻAŁUJEMY! Ola przyszła do nas z SMS, rozwinęła się nieprawdopodobnie, trafiła do kadry narodowej seniorek. Ma mocną zagrywkę (do której wróciła po dłuższym czasie eksperymentowania), bardzo mocny atak. Choć Jej gra niekiedy faluje w przyjęciu, to jednak stawialiśmy na nią konsekwentnie. Ola wykorzystała swoją szansę i dziś trafi do jednego z najbardziej utytułowanych klubów w kraju. Chcieliśmy bardzo żeby została, ale tak jak Karolina, postanowiła wspólnie z menadżerem, że to czas aby spróbować czegoś nowego. Rozumiemy Olę, 3 lata w siatkówce w jednym klubie to w Polsce rzadkość nomen omen, i naprawdę trzymamy za nią kciuki. Wierzymy, że wróci do nas kiedyś, bo Legionovia to jest już Jej dom. Ola ma też pewną niezwykłą umiejętność poza siatkówką. Jest czołową w Polsce degustatorką… dżemów. Jeden z naszych partnerów zapewni Jej darmowe dostawy do końca życia za ogromny wkład w tworzenie receptury:-) Będzie Jej nam brakowało, ale powtarzamy: Ola, powodzenia!!!

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych