WCZYTYWANIE

Menu

Olga Strantzali: Legionowo kocha siatkówkę

Najskuteczniejsza zawodniczka meczu z Chemikiem Olga Strantzali udzieliła ciekawego wywiadu przed meczem ze Stalą. Greczynka jest pod ogromnym wrażeniem legionowskiej publiczności!

Legionovia.pl: -Po dwóch meczach DPD Legionovia ma na koncie tylko jeden punkt w ligowej tabeli. Co myślisz na temat dotychczasowych występów i formy swojego zespołu? Czy jesteś zadowolona z formy DPD Legionovii?

Olga Strantzali: -Myślę, że nasz terminarz jest na początku sezonu bardzo wymagający i wiedziałyśmy, że tak będzie. Zamierzamy walczyć o zdobycie tylu punktów, ile zdołamy. Jeśli nie będziesz patrzyć na rankingi, tylko na naszą grę, myślę, że zobaczysz, że gramy na poziomie elity i to jest to, co staramy się robić codziennie na treningach. Mam na myśli to, że zdobywanie punktów i wygrywanie meczów jest bardzo ważne, ale to, jak dobrze gramy, daje nam pewność siebie przed kolejnymi meczami. Mamy bardzo młody i gotowy do rywalizacji zespół, na treningu jest zawsze jak na wojnie w dobrym znaczeniu tych słów, to owocuje korzyściami dla nas wszystkich. To świetnie, że dobrze się razem czujemy również poza boiskiem, potrzebujemy tej zespołowej „chemii” na przyszłość. Naprawdę wierzę, że to będzie dobry rok dla naszej ekipy i dla nas wszystkich. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć, gdzie wylądujemy na koniec sezonu.

-Przed samym startem sezonu zagrałyście sparing z BKS-em i wygrałyście go dość łatwo. Czy myślisz, że ten wynik będzie miał jakiś wpływ na nadchodzący mecz? Co możesz powiedzieć o zespole Stali?

-Pomimo, że wygrałyśmy sparing, myślę, że mecz ligowy będzie zupełnie inny. Kiedy grałyśmy towarzysko, oba zespoły testowały nowe rozwiązania i nie sądzę, by wynik był reprezentatywny. Niemniej, to zwycięstwo oczywiście dało nam pewność siebie. Bielsko ma dobry zespół, który może walczyć z każdym w tej lidze, musimy być bardzo skupione i nawet na chwilę nie zapominać o założeniach taktycznych na ten mecz.

-Jesteś świeżo po swoim debiucie w DPD Arenie Legionowo. Co myślisz na temat atmosfery w hali i kibicach DPD Legionovii?

-Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej atmosfery w hali, ale jestem bardzo szczęśliwa, że jej doświadczam! Nasi kibice niemal w pełni wypełnili halę, a to był dopiero pierwszy mecz sezonu! Myślę, że im więcej meczów będziemy wygrywać, tym więcej kibiców będzie przychodzić do DPD Areny, a to z kolei pomoże nam grać jeszcze lepiej. Bardzo podoba mi się to, że do hali przyszło tak dużo dzieci, jak również to, że na ulicy ludzie zaczepiają mnie i życzą powodzenia w kolejnych meczach. Legionowo kocha siatkówkę i nie mogę się doczekać spotkania z kibicami na kolejnym meczu w DPD Arenie!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!