WCZYTYWANIE

Menu

Olivia Różański z powołaniem do kadry i nowym kontraktem!

Olivia Różański w ostatnim sezonie pięciokrotnie sięgała po tytuł MVP i była liderką ofensywy DPD IŁCapital Legionovii. Dziś otrzymała powołanie do reprezentacji Polski i kontrakt na kolejny sezon.

Po transferze z BKS Bielsko-Biała Olivia Różański świetnie wprowadziła się do legionowskiej ekipy. W pierwszych trzech meczach zgromadziła komplet statuetek dla najbardziej wartościowej zawodniczki. W sezonie 2020/21 zdobyła dokładnie 400 punktów.

Cieszę się bardzo, że będę mogła reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovii w przeszłym sezonie – powiedziała siatkarka – Mimo, że ten sezon był dla nas trudny, patrzę z dużym optymizmem na kolejny.

Olivia to siatkarka, która przebojem wdarła się na szczyt rankingów polskich przyjmujących, zwłaszcza w aspektach ofensywnych – powiedział prezes Konrad Ciejka – Już przed rokiem umawialiśmy się na przynajmniej dwuletnią współpracę, bardzo miło mi ją dziś potwierdzić.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych