WCZYTYWANIE

Menu

Ostatni mecz roku zagramy w Bydgoszczy

Legionovia nie wypada z rytmu meczowego: po sobotnim dreszczowcu na własnym parkiecie, już w środę ekipa z Mazowsza zagra w Bydgoszczy. 

W ostatnich trzech kolejkach Legionovia zapisała na swoim koncie cztery oczka do ligowej tabeli. W tym samym czasie ekipa z Bydgoszczy nie zdołała dopisać do swojego dorobku żadnych punktów. Przed własną publicznością podopieczne trenera Piotra Makowskiego będą chciały przełamać nie najlepszą passę, Legionovia jednak również ma apetyt na poprawienie swojej sytuacji zwłaszcza, że Pałac jest zespołem bezpośrednio wyprzedzającym mazowszanki w tabeli (ma 4 oczka przewagi).

Po raz kolejny przeprowadzimy transmisję radiową „live”, aby poprawić jakość przekazywania Państwu sprawozdań ze spotkań wyjazdowych Legionovii! Link do relacji zamieścimy w osobnej wiadomości na naszej stronie!

Pałac Bydgoszcz – Legionovia Legionowo

środa, 20.12.2017, godz. 18.00

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych