WCZYTYWANIE

Menu

Ostatnie dni przed rozpoczęciem sezonu

To już ostatnia prostu. Za kilka dni, we wtorek 18 października zaczynamy sezon 2016/2017 na parkiecie. Tal się ułożyło, że z uwagi na liczne imprezy, które odbędą się w Arenie trzy pierwsze mecze zagramy na wyjeździe. W pierwszym meczu zagramy z Łodzią tj. Budowlanymi, ale o tym za kilka dni. A u nas? Praca, praca, praca… Klaudia Grzelak wraca do zdrowia, Kasia stara się na bieżąco reanimować wszystkie pozostałe dziewczyny gdy coś się dzieje. Da Bóg nic nas już nie zaskoczy. Atak, przyjęcie, zagrywka, rozegranie, atak blok, przyjęcie, zagrywka, atak, przyjęcie, zagrywka, rozegranie, atak blok, przyjęcie, zagrywka… Dużo taktyki, techniki, już pierwsze analizy kolejnych rywali z gier kontrolnych. Normalka. My działacze ciężko walczymy o to, by klub mógł normalnie funkcjonować. I tylko wszyscy na zegar patrzymy, na kartki kalendarza. Orlen liga zaczyna się w najbliższy weekend. A my będziemy grali w pierwszej kolejce na deser…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!