WCZYTYWANIE

Menu

Ostatnie dni przed rozpoczęciem sezonu

To już ostatnia prostu. Za kilka dni, we wtorek 18 października zaczynamy sezon 2016/2017 na parkiecie. Tal się ułożyło, że z uwagi na liczne imprezy, które odbędą się w Arenie trzy pierwsze mecze zagramy na wyjeździe. W pierwszym meczu zagramy z Łodzią tj. Budowlanymi, ale o tym za kilka dni. A u nas? Praca, praca, praca… Klaudia Grzelak wraca do zdrowia, Kasia stara się na bieżąco reanimować wszystkie pozostałe dziewczyny gdy coś się dzieje. Da Bóg nic nas już nie zaskoczy. Atak, przyjęcie, zagrywka, rozegranie, atak blok, przyjęcie, zagrywka, atak, przyjęcie, zagrywka, rozegranie, atak blok, przyjęcie, zagrywka… Dużo taktyki, techniki, już pierwsze analizy kolejnych rywali z gier kontrolnych. Normalka. My działacze ciężko walczymy o to, by klub mógł normalnie funkcjonować. I tylko wszyscy na zegar patrzymy, na kartki kalendarza. Orlen liga zaczyna się w najbliższy weekend. A my będziemy grali w pierwszej kolejce na deser…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych