WCZYTYWANIE

Menu

Otworzymy 13. kolejkę w Bielsku-Białej!

Po raz drugi z rzędu Legionovia zagra w meczu otwarcia kolejki – w piątek o 18.00 podopieczne trenera Olenderka wybiegną na parkiet w Bielsku-Białej.

Wynik pojedynku szóstej siły LSK z trzynastą Legionovią mógłby się wydawać z góry przesądzony, jednak przed tygodniem legionowianki udowodniły, że pojęcie „straconej pozycji” nie istnieje i są w stanie walczyć z każdym. Ekipa spod Beskidu Śląskiego boryka się ostatnio z kontuzjami (do gry niezdolna jest jej podstawowa rozgrywająca Marlena Pleśnierowicz), meczem z Pałacem Bydgoszcz udowodniła jednak, iż pomimo tego jest w stanie prowadzić skuteczną grę. Recepty na nią poszukają legionowianki.

Relacja radiowa „na żywo” przeprowadzona zostanie pod adresem: http://siatkarskieradio.pl/legionovia

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych