WCZYTYWANIE

Menu

Paulina Szpak: Jak najszybciej wyciągniemy wnioski

Wywiad z rozgrywającą Legionovii Pauliną Szpak.

-Czy emocje po meczu z MKS Dąbrowa Górnicza już opadły?

Paulina Szpak: – Myślę, że po takim meczu, jak z Dąbrową, trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski, poprawić błędy i skupić się na następnych spotkaniach, które są przed nami.

-Po dobrym meczu we Wrocławiu Legionovia wypadła z MKS-em blado. Jak sądzisz, gdzie należy upatrywać przyczyn takiego potknięcia?

-Spotkanie z Impelem zagrałyśmy bardzo dobrze, takie samo nastawienie i oczekiwania miałyśmy przed spotkaniem z Dąbrową. Niestety, ten mecz nam kompletnie nie wyszedł. Było to przeciwieństwo gry, jaka zaprezentowałyśmy we Wrocławiu. Myślę, że liczba błędów własnych bardzo przyczyniła się do naszej przegranej.

-Mecz z ŁKS-em zagracie dopiero we wtorek 14 listopada. Czy dłuższa przerwa między meczami przyda się Legionovii?

-Jesteśmy już przyzwyczajone do takich przerw. W poprzednim sezonie również było kilka kolejek, w których grało się dwa mecze w tygodniu. Z jednej strony mamy dłuższą przerwę przed meczem z ŁKS-em, z drugiej: przed starciem z Policami tego czasu będzie mniej. Musimy ten tydzień dobrze wykorzystać i przygotować się na oba spotkania jak najlepiej.

-Jak czujecie się przed trudnymi meczami z ŁKS-em i Chemikiem Police?

-Przed nami dwa cięższe mecze, lecz poprzednia kolejka pokazała, że faworyci tez mogą przegrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Musimy wrócić do naszej dobrej gry, jaką zaprezentowałyśmy we Wrocławiu i zagrać te dwa mecze bez żadnych kompleksów.

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych