WCZYTYWANIE

Menu

Paulina Szpak: Kibice zrobili świetną robotę

MVP meczu z BKS-em wybrana została rozgrywająca Paulina Szpak. Udzieliła krótkiego pomeczowego wywiadu. „Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że ostatnie spotkania sezonu rozgrywane są w krótkim odstępie czasu” – mówi.

Legionovia.pl: -Za wami zwycięski mecz z BKS-em. Które uczucie przeważa: zadowolenie z wygranej i uniknięcia spadku, czy niedosyt wynikający z faktu, że punkt więcej dałby Legionovii bezpieczne dziesiąte miejsce?

Paulina Szpak: -Zadowolenie z wygranej, bo dzięki niej mamy dalej szanse na utrzymanie się w lidze. O tym, że zabrakło nam jednego punktu, musimy jak najszybciej zapomnieć i skupić całą uwagę na meczu z Bydgoszczą.

-Kibice stworzyli w środę rewelacyjną atmosferę, choć frekwencja była daleka od najwyższej w sezonie. Jak gra się wam przy takim dopingu?

-Kibice zrobili świetną robotę. Czuć było, że cała hala żyje meczem, a takich warunkach gra się o wiele lepiej. W niedziele liczymy na komplet kibiców i równie gorący doping.

-Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak szalona i już w niedzielę rozpoczynacie play-off z Pałacem Bydgoszcz. Czy tak krótki czas pomiędzy meczami nie stanowi dla was problemu?

-Tak to już jest, że ostatnie spotkania sezonu są rozgrywane w krótkim odstępie czasu. Wiadomo, że nasz cykl treningowy ulegnie zmianie, ale jesteśmy już do tego przyzwyczajone, więc nie powinno mieć to wpływu na nasze przygotowanie.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych