WCZYTYWANIE

Menu

Paulina Szpak: Kibice zrobili świetną robotę

MVP meczu z BKS-em wybrana została rozgrywająca Paulina Szpak. Udzieliła krótkiego pomeczowego wywiadu. „Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że ostatnie spotkania sezonu rozgrywane są w krótkim odstępie czasu” – mówi.

Legionovia.pl: -Za wami zwycięski mecz z BKS-em. Które uczucie przeważa: zadowolenie z wygranej i uniknięcia spadku, czy niedosyt wynikający z faktu, że punkt więcej dałby Legionovii bezpieczne dziesiąte miejsce?

Paulina Szpak: -Zadowolenie z wygranej, bo dzięki niej mamy dalej szanse na utrzymanie się w lidze. O tym, że zabrakło nam jednego punktu, musimy jak najszybciej zapomnieć i skupić całą uwagę na meczu z Bydgoszczą.

-Kibice stworzyli w środę rewelacyjną atmosferę, choć frekwencja była daleka od najwyższej w sezonie. Jak gra się wam przy takim dopingu?

-Kibice zrobili świetną robotę. Czuć było, że cała hala żyje meczem, a takich warunkach gra się o wiele lepiej. W niedziele liczymy na komplet kibiców i równie gorący doping.

-Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak szalona i już w niedzielę rozpoczynacie play-off z Pałacem Bydgoszcz. Czy tak krótki czas pomiędzy meczami nie stanowi dla was problemu?

-Tak to już jest, że ostatnie spotkania sezonu są rozgrywane w krótkim odstępie czasu. Wiadomo, że nasz cykl treningowy ulegnie zmianie, ale jesteśmy już do tego przyzwyczajone, więc nie powinno mieć to wpływu na nasze przygotowanie.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych