WCZYTYWANIE

Menu

Piękne zwycięstwo!!!

Ekipa DPD Legionovii pewnie wygrała na własnym parkiecie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i ma na swoim koncie już dziewięć punktów!

Od początku do końca spotkania przewaga siatkarek DPD Legionovii była niezaprzeczalna i gdyby nie kilka przestojów, zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Legionowianki zagrały bardzo dobrze zwłaszcza w przyjęciu i obronie, w ofensywie brylowały Kristina Kicka Małgorzata Jasek. Cieszy fakt, iż podopieczne trenera Olenderka podeszły do mecz bardzo ambitnie i dzielnie walczyły o zwycięstwo w każdej kolejnej akcji. MVP wybrana została Beata Olenderek, która wespół z Adrianą Adamek zadbała o wysoką jakość defensywy.

W hali zjawiło się przeszło dziewięciuset kibiców, co cieszy w kontekście tego, że spotkanie rozgrywane było w środę. Rosnąca frekwencja jest dodatkowym czynnikiem motywującym zespół do jeszcze lepszej gry!

 

DPD Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świetokrzyski, 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)

KSZO: Geyko, Miros, Słonecka, Trach, Dorsman, Wojtowicz, Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Grzechnik, Rdzanek (libero) i Wołoszyn

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Skorupa, Wójcik, Olenderek, Górecka, Ada Adamek (libero) oraz Jasek

MVP: Beata OLENDEREK

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych