WCZYTYWANIE

Menu

Piękne zwycięstwo!!!

Ekipa DPD Legionovii pewnie wygrała na własnym parkiecie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i ma na swoim koncie już dziewięć punktów!

Od początku do końca spotkania przewaga siatkarek DPD Legionovii była niezaprzeczalna i gdyby nie kilka przestojów, zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Legionowianki zagrały bardzo dobrze zwłaszcza w przyjęciu i obronie, w ofensywie brylowały Kristina Kicka Małgorzata Jasek. Cieszy fakt, iż podopieczne trenera Olenderka podeszły do mecz bardzo ambitnie i dzielnie walczyły o zwycięstwo w każdej kolejnej akcji. MVP wybrana została Beata Olenderek, która wespół z Adrianą Adamek zadbała o wysoką jakość defensywy.

W hali zjawiło się przeszło dziewięciuset kibiców, co cieszy w kontekście tego, że spotkanie rozgrywane było w środę. Rosnąca frekwencja jest dodatkowym czynnikiem motywującym zespół do jeszcze lepszej gry!

 

DPD Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świetokrzyski, 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)

KSZO: Geyko, Miros, Słonecka, Trach, Dorsman, Wojtowicz, Kucińska (libero) oraz Zackiewicz, Grzechnik, Rdzanek (libero) i Wołoszyn

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Skorupa, Wójcik, Olenderek, Górecka, Ada Adamek (libero) oraz Jasek

MVP: Beata OLENDEREK

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych