WCZYTYWANIE

Menu

Pierwsze spotkanie zespołu za nami!

No to pogadaliśmy, poprzymierzaliśmy, poplanowaliśmy. Za nami pierwsze spotkanie organizacyjne sezonu 2015/2016. Podczas spotkania zawodniczki poznały się z tymi nowymi w zespole (Klaudia, Adriana, Gosia, Emilia – witamy), miały również okazję uścisnąć dłoń nowego trenera przygotowania fizycznego Omara Capuzzo. Były wszystkie, poza Moniką Bociek i nową Joasią Pacak, które przebywają na zgrupowaniu kadry B. Były za to, prosto z Lublina z World Grand Prix, Daria i Malwina. Podczas spotkania dziewczyny i członkowie sztabu odebrali sprzęt Mikasy na nowy sezon. Otrzymali również wspaniałe upominki – designerskie słuchawki od partnera technicznego i sponsora klubu – marki Kruger&Matz należącej do firmy Lechpol. Pośmiano się, pożartowano. A po południu czas roboty – pierwszy trening.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych