WCZYTYWANIE

Menu

Pierwsze spotkanie zespołu za nami!

No to pogadaliśmy, poprzymierzaliśmy, poplanowaliśmy. Za nami pierwsze spotkanie organizacyjne sezonu 2015/2016. Podczas spotkania zawodniczki poznały się z tymi nowymi w zespole (Klaudia, Adriana, Gosia, Emilia – witamy), miały również okazję uścisnąć dłoń nowego trenera przygotowania fizycznego Omara Capuzzo. Były wszystkie, poza Moniką Bociek i nową Joasią Pacak, które przebywają na zgrupowaniu kadry B. Były za to, prosto z Lublina z World Grand Prix, Daria i Malwina. Podczas spotkania dziewczyny i członkowie sztabu odebrali sprzęt Mikasy na nowy sezon. Otrzymali również wspaniałe upominki – designerskie słuchawki od partnera technicznego i sponsora klubu – marki Kruger&Matz należącej do firmy Lechpol. Pośmiano się, pożartowano. A po południu czas roboty – pierwszy trening.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych