WCZYTYWANIE

Menu

Pierwsze wzmocnienie sztabu Legionovii na nowy sezon!

To chyba dobry moment aby zacząć informować o pierwszych zmianach w klubie na nowy sezon. Zaczynamy od oficjalnego komunikatu sztabu, i miło nam poinformować wszystkich, że asystentem trenera Roberta Strzałkowskiego w sezonie 2016/2017 i wielu kolejnych prawdopodobnie będzie Kuba… Strzałkowski! Tak, to rodzina. My wspieramy rodziny! Kuba obejmie zaszczytną funkcję trenera do zadań specjalnych i będzie z racji wzrostu (póki co 58 cm!!!) zajmował się zawodniczkami na pozycji libero. To dobry transfer Legionovii, wpisujący się w strategię długofalową klubu. Będzie to jednak również jeden z najwyższych kontraktów w klubie, jednak na szczęście dla naszego budżetu mieszkanie, wyżywienie oraz ewentualne wynagrodzenie postanowił wziąć na siebie trener Strzałkowski z małżonką. Brawo, Kubie życzymy powodzenia.

A poważnie, to Robert… GRATULUJEMY TOBIE I MAŁŻONCE NARODZIN SYNA!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych