WCZYTYWANIE

Menu

Pierwsze wzmocnienie sztabu Legionovii na nowy sezon!

To chyba dobry moment aby zacząć informować o pierwszych zmianach w klubie na nowy sezon. Zaczynamy od oficjalnego komunikatu sztabu, i miło nam poinformować wszystkich, że asystentem trenera Roberta Strzałkowskiego w sezonie 2016/2017 i wielu kolejnych prawdopodobnie będzie Kuba… Strzałkowski! Tak, to rodzina. My wspieramy rodziny! Kuba obejmie zaszczytną funkcję trenera do zadań specjalnych i będzie z racji wzrostu (póki co 58 cm!!!) zajmował się zawodniczkami na pozycji libero. To dobry transfer Legionovii, wpisujący się w strategię długofalową klubu. Będzie to jednak również jeden z najwyższych kontraktów w klubie, jednak na szczęście dla naszego budżetu mieszkanie, wyżywienie oraz ewentualne wynagrodzenie postanowił wziąć na siebie trener Strzałkowski z małżonką. Brawo, Kubie życzymy powodzenia.

A poważnie, to Robert… GRATULUJEMY TOBIE I MAŁŻONCE NARODZIN SYNA!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych