WCZYTYWANIE

Menu

Piotr Olenderek poprowadzi Legionovię

Informujemy, że z dniem 28 listopada 2017 Zarząd Legionovia S.A. zdecydował o zakończeniu współpracy z trenerem Maciejem Bartodziejskim.  Równocześnie Zarząd, personel, zawodniczki i całe środowisko Legionovii pragnie podziękować trenerowi za dotychczasową pracę  i życzyć mu szczęścia na dalszej ścieżce kariery zawodowej.

Pierwszym trenerem ekipy Legionovii został Piotr Olenderek. Do sztabu jego zespołu dołączył również trzykrotny medalista Mistrzostw Polski Kadetek Dawid Michor.

Życzymy sztabowi szkoleniowemu w nowym składzie powodzenia i owocnej, przynoszącej dużo satysfakcji pracy.Nowy szkoleniowiec powrócił w tym sezonie do Legionowa po rocznym rozbracie z naszym klubem. W ekipie ATOM-u Trefla Sopot również w trakcie sezonu zamienił rolę asystenta na pierwszego trenera, walnie przyczyniając się do korzystnego wyniku zespołu.

Życzymy trenerowi Olenderkowi powodzenia w nowej roli. Wierzymy, że podoła stawianemu przed nim wyzwaniu – powiedział prezes Sławomir Supa – Nowy trener ma pełne poparcie Zarządu klubu.

Pierwsze treningi poprowadzone przez trenera Olenderka już za legionowiankami. Zespół ciężko pracuje, by poprawić formę i należycie przygotować się do meczu z Treflem Proximą Kraków i potwierdzić swoją przydatność w oczach nowego szkoleniowca. Spotkanie z ekipą ze stolicy Małopolski już w poniedziałek 04.12.2017 o 18.00 w Arenie Legionowo.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych