WCZYTYWANIE

Menu

PLAN NA NAJBLIŻSZE DNI

Finał Mistrzostw Polski Juniorek w Malborku rozpoczyna się już jutro! Nasze Legionovianki pod okiem trenera Wojciecha Lalka, grają swój pierwszy mecz z MKS Dąbrową Górniczą SA o godzinie 10.

W czwartek dziewczyny zmierzą się z MKS San-Pajdą Jarosław o godzinie 12. W piątek, również o 12, zagramy z KS Pałacem Bydgoszcz.

Grupę A tworzą UKS SMS Szóstka Mielec, Impel Wrocław, BKS Bielsko-Biała oraz Atom Trefl Malbork. Według trenera Lalka najgroźniejszym przeciwnikiem tejże grupy jest właśnie Malbork. Natomiast w grupie B, w której się znajdujemy najcięższym przeciwnikiem wydaje się być KS Pałac Bydgoszcz.

Skład juniorek zasiliły zawodniczki grające w Orlen Lidze, czyli Adriana Adamek, Alicja Grabka oraz Aleksandra Rasińska.

Dziewczyny trzymamy za Was mocno kciuki! Wierzymy w wasz sukces i liczymy, że przywieziecie do Legionowa medal!

Pozostałe dziewczyny z Orlen Ligi, które wiekowo mogą zasilić drużynę Młodej Ligi, od dzisiaj zaczęły treningi przygotowujące je do finału, który odbędzie się w Legionowie 29-30 kwietnia. Są to Anna Bączyńska, Iga Chojnacka, Anna Korabiec oraz Joanna Pacak. Rozgrywki finałowe (również mężczyzn) będą transmitowane na stronie internetowej. Szczegóły podamy wkrótce.

Ponadto Klaudia Alagierska oraz Monika Bociek zostały powołane do Kadry Narodowej, której zgrupowanie odbędzie się od tego czwartku. Dziewczynom życzymy powodzenia i przede wszystkim zdrowia!

Zachęcamy wszystkich do śledzenia nas na bieżąco na profilu Facebookowym oraz na stronie internetowej. Tam będziemy podawać szczegółowe informacje.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych