WCZYTYWANIE

Menu

Plan na najbliższe dni…

W ostatnim czasie dzieje się bardzo dużo.. mecze przełożone z początku stycznia, musimy rozgrywać właśnie teraz i dlatego też gramy praktycznie cały czas, co 3-4 dni. Na pewno kontuzje, jakie prześladują zawodniczki od początku sezonu nie pomagają naszej drużynie w osiąganiu zadawalającego nas wyniku.

Najbliższe dni będą dla nas bardzo ważne. W niedzielę jedziemy do Łodzi aby zmierzyć się w poniedziałek o godzinie 18:00 z ŁKS-em Łódź. Zapraszamy wszystkich przed telewizory, ponieważ mecz ten będzie transmitowany w TV Polsat sport.

Po powrocie z Łodzi czekają nas trzy dni treningów i ponownie walka z Łódzkim zespołem. Tym razem, pierwszego marca o godzinie 19:00 do Areny Legionowo przyjedzie zespół Grot Budowlanych Łódź, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli.
W kolejnych dniach, stoczymy walkę z naszymi sąsiadami w tabeli.. najpierw rozegramy bardzo ważny mecz z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (05.03.2017 r.) o godzinie 17:00, a następnie 11 marca, jeszcze ważniejszy z kolejnym naszym „sąsiadem” czyli Giacomini Budowlani Toruń. Godzina spotkania nie została jeszcze ustalona.

Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie z nami w tych trudnych chwilach, wierzymy w coraz lepszą grę oraz w to, że wszystko się dobrze ułoży i z dnia na dzień będziemy coraz silniejsi i coraz wyżej w tabeli Orlen Ligi!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych