WCZYTYWANIE

Menu

Plany sparingowe DPD Legionovii

Znamy plany sparingowe naszej ekipy na okres przedsezonowy!

Ekipa DPD Legionovii rozpocznie przedsezonowe sprawdziany wyjazdem do podberlińskiego Poczdamu, gdzie w dniach 7-8 września rozegrany zostanie towarzyski dwumecz z występującym w Bundeslidze SC Potdsdam (m.in. z Valerie Nichol w składzie). Tydzień później podopieczne trenera Chiappiniego udadzą się do Kalisza, gdzie zmierzą się z prowadzoną przez Jacka Pasińskiego Energą MKS, której barw broni od tego roku m.in. Małgorzata Jasek.
Jak co roku udamy się na Pomorze Zachodnie, gdzie weźmiemy udział w turnieju w Bobolicach. Sprawdzimy tam swoją formę na tle Grot Budowlanych Łódź, Enea PTPS-u Piła i Bank Pocztowy Pałacu Bydgoszcz. Turniej Energa Cup Bobolice odbędzie się w dniach 20-22 września.

O tydzień później będziemy gospodarzem III Memoriału Jerzego Góreckiego. Do DPD Areny Legionowo zawitają ekipy na poziomie najwyższych lig w swoich krajach, m.in. bundesligowy SC Potsdam.

Ostatnim sprawdzianem przed startem sezonu LSK będzie towarzyskie starcie z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Siatkarki prowadzone przez Bartłomieja Piekarczyka zawitają do DPD Areny tydzień przed rozpoczęciem ligowych zmagań.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych