WCZYTYWANIE

Menu

Plany sparingowe DPD Legionovii

Znamy plany sparingowe naszej ekipy na okres przedsezonowy!

Ekipa DPD Legionovii rozpocznie przedsezonowe sprawdziany wyjazdem do podberlińskiego Poczdamu, gdzie w dniach 7-8 września rozegrany zostanie towarzyski dwumecz z występującym w Bundeslidze SC Potdsdam (m.in. z Valerie Nichol w składzie). Tydzień później podopieczne trenera Chiappiniego udadzą się do Kalisza, gdzie zmierzą się z prowadzoną przez Jacka Pasińskiego Energą MKS, której barw broni od tego roku m.in. Małgorzata Jasek.
Jak co roku udamy się na Pomorze Zachodnie, gdzie weźmiemy udział w turnieju w Bobolicach. Sprawdzimy tam swoją formę na tle Grot Budowlanych Łódź, Enea PTPS-u Piła i Bank Pocztowy Pałacu Bydgoszcz. Turniej Energa Cup Bobolice odbędzie się w dniach 20-22 września.

O tydzień później będziemy gospodarzem III Memoriału Jerzego Góreckiego. Do DPD Areny Legionowo zawitają ekipy na poziomie najwyższych lig w swoich krajach, m.in. bundesligowy SC Potsdam.

Ostatnim sprawdzianem przed startem sezonu LSK będzie towarzyskie starcie z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Siatkarki prowadzone przez Bartłomieja Piekarczyka zawitają do DPD Areny tydzień przed rozpoczęciem ligowych zmagań.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych