WCZYTYWANIE

Menu

Pokazały charakter na piachu!

Ekipa DPD Legionovii Legionowo co prawda nie wywalczyła awansu do turnieju finałowego PreZero Grand Prix PLS, ale pokazała fantastycznego ducha walki i sportowy „ząb”, kończąc zmagania w stolicy na trzecim miejscu.

Plażowa odmiana siatkówki była dla większości zawodniczek DPD Legionovii nowością, jednak bez szukania wymówek dzielnie walczyły one o każdy punkt. W piątkowym turnieju w pewnym stylu pokonały E.Leclerc Moya Radomkę Radom (2:0), przegrały zaś po tie-breakach z Enea PTPS-em Piła oraz Pałacem Bydgoszcz (1:2).

Legionowianki wystąpiły w składzie: Daria Szczyrba, Zana Zdovc Sporer, Izabela Lemańczyk, Diana Dąbrowska, Maja Szymańska, Klaudia Kulig, Paulina Majkowska i Marta Matejko.

Wyniki spotkań DPD Legionovii:

DPD Legionovia – Enea PTPS Piła, 1:2 (25:22, 15:25, 12:15), MVP: Natalia Skrzypkowska, wyróżniona w ekipie DPD Legionovii: Diana Dąbrowska

DPD Legionovia – E.Leclerc Moya Radomka, 2:0 (25:19, 27:25), MVP: Paulina Majkowska

DPD Legionovia – Pałac Bydgoszcz, 1:2 (20:25, 25:13, 13:15), MVP: Monika Jagła, wyróżniona w ekipie DPD Legionovii: Klaudia Kulig

Najlepsze zawodniczki poszczególnych spotkań wśród siatkarek DPD Legionovia otrzymały dodatkowe prezenty od naszych partnerów: Pixel-Box i hummel! Dziekujemy!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych