WCZYTYWANIE

Menu

Powroty bywają piękne… Beata wraca do domu

U nas walczyła o swoją siatkarską przyszłość, była częścią drużyny, która maszerowała w wielkim stylu ku Orlen lidze. W sezonie 2010/2011 grała w składzie, który zdominował rozgrywki I ligi. Beata Mielczarek (ur. 12 marca 1991 w Wieluniu) to siatkarka grająca na pozycji przyjmującej. W minionym sezonie była jedną z czołowych zawodniczek Atomu Trefla Sopot. Karierę rozpoczynała w zespole WKS Wieluń, z którym w 2005 roku zajęła 4 miejsce w mistrzostwach Polski Młodziczek. Stamtąd w 2005 roku trafiła do MUKS Sparta Warszawa, z którym wywalczyła w sezonie 2007/2008 złoty medal mistrzostw Polski w kategorii kadetek oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek. Po pięciu latach zmieniła barwy klubowe i zasiliła już naszą ekipę. Po roku gry w Legionowie przeszła do AZS Politechniki Warszawskiej, a kolejne dwa sezony rozegrała w Nike Węgrów. Na parkiety siatkarskiej ekstraklasy powróciła w roku 2015 w barwach KSZO Ostrowiec, a potem reprezentowała barwy wicemistrza Polski z Sopotu. Teraz wraca do Legionowa i zapowiada jeszcze lepszy sezon w swoim wykonaniu niż miniony. To bardzo ambitna i waleczna zawodniczka, a umiejętność przyjęcia i gry w defensywie są jej bardzo mocną stroną. Do tego ma trudną zagrywkę i skuteczny, techniczny atak. Cieszy nas powrót Beaty do nas, bo przez kilka ostatnich sezonów dojrzała jako siatkarka i wiemy, że Legionowo to dla niej dobre miejsce. Ma dziewczyna charakter i potrafi być dobrym duchem zespołu, a motywacji chyba tyle ile waży.

fot. K. Klepacz

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych