WCZYTYWANIE

Menu

Przegrana na koniec turnieju w Bobolicach

Na koniec turnieju w Bobolicach DPD Legionovia zagrała nieco słabsze spotkanie i w trzech setach uległa ekipie Bank Pocztowy Pałacu Bydgoszcz.

Ostatni dzień turnieju nie należał do legionowianek – liczne błędy własne (zwłaszcza w przyjęciu) przyczyniły się do jednostronności widowiska. Podobnie, jak w poprzednich grach kontrolnych trener Piotr Olenderek konsekwentnie rotował zestawieniem, by sprawdzić różne warianty gry. Wynik to na tego typu turniejach kwestia drugorzędna, niemniej, zespół DPD Legionovii bardzo dziękuje organizatorom Energa Cup Bobolice i rywalkom z Chemika Police, Enea PTPS-u Piła oraz Bank Pocztowy Pałacu Bydgoszcz za dobre granie! Do zobaczenia za rok!

 

DPD Legionovia Legionowo – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 22:25, 17:25)

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Olenderek, Damaske, Wójcik, Jasek, Aga Adamek (libero) oraz Ada Adamek (libero), Wodrowska, Rojecka i Górecka

Bank Pocztowy Pałac: Mazurek, Gałucha, Fedusio, Krzywicka, Ziółkowska, Misiuna, Pahor (libero) oraz Balmas

MVP: Monika Fedusio

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych