WCZYTYWANIE

Menu

Radom: Nasze siatkarki rozgromiły Radomkę

W meczu otwarcia I międzynarodowego turnieju I love volleyball w Radomiu siatkarki Legionovii nie dały szans beniaminkowi i wygrały w trzech partiach.

Trener Piotr Olenderek dużo rotował składem i podzielił czas spędzony na parkiecie pomiędzy wszystkie swoje w pełni zdrowe podopieczne. Pomimo kadrowych zmian Legionovia przeważała w każdym secie i wyraźnie wygrała 3:0. Najbardziej zacięta była druga odsłona, w którą znacznie lepiej wprowadziły się gospodynie, jednak bardzo szybko legionowianki zredukowały swoje straty i wyszarpały zwycięstwo.

Zespół rozegrał bardzo dobre spotkanie i sztab szkoleniowy może być zadowolony z przetestowanych wariantów. Już jutro o 16.00 siatkarki z Legionowa zmierzą się z ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja „na żywo” na oficjalnym kanale E.Leclerc Radomki Radom na YouTube.

 

E.Leclerc Radomka Radom – Legionovia Legionowo, 0:3 (14:25, 22:25, 14:25)

Legionovia: Polak, Kicka, Damaske, Olenderek, Skorupa, Jasek, Ada Adamek (libero) oraz Górecka, Wójcik, Pickrell i Aga Adamek (libero)

E.Leclerc Radomka: Grabka, Kapturska, Skrzypkowska, Bączyńska, Bałucka, Ponikowska, Drabek (libero) oraz Samul (libero), Pelczarska, Biała, Szczepańska-Pogoda, Kubacka.

MVP: Adriana ADAMEK

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych