WCZYTYWANIE

Menu

RAF Trans naszym partnerem technicznym

Z satysfakcją informujemy, że naszym nowym Partnerem Technicznym została Firma RAF Trans. To jeden z bardziej znanych przewoźników w Polsce, a jego charakterystyczne pojazdy (których ma we flocie… bardzo wiele!) często widzicie wtedy, gdy wychodzą z nich podczas migawek telewizyjnych nasi reprezentacyjni siatkarze i siatkarki, ale także przedstawiciele wielu innych dyscyplin na poziomie reprezentacyjnym i klubowym. Sami o sobie nasi nowi Partnerzy mówią: „Jesteśmy największą firmą transportową na Mazowszu i jedną z największych firm w Polsce, co daje nam możliwość zorganizowania wystarczającej ilości autokarów, dla zaspokojenia nawet największy potrzeb turystyczno-przewozowych w kraju”. Byliśmy, widzieliśmy, potwierdzamy. A Panu Rafałowi i Arkadiuszowi dziękujemy za stworzenie preferencyjnych warunków do współpracy. Wkrótce o naszym nowym Partnerze dowiecie się więcej. A naszym siatkarkom i sztabowi przekazujemy w imieniu włodarzy Firmy informacje: BĘDZIECIE ZADOWOLENI. No to przekazaliśmy!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych