WCZYTYWANIE

Menu

Reprezentantka Francji w DPD Legionovii!

Nową atakującą DPD Legionovii będzie w nadchodzącym sezonie reprezentantka Francji Julie Oliveira Souza

Francuzka brazylijskiego pochodzenia mierzy 194 cm wzrostu. Dotychczas leworęczna atakująca grała w rodzimej lidze, w klubach takich, jak Olympique Mougins, AS Saint Rahael i Evreux. 24-latka w barwach „Trójkolorowych” grała m.in. w ostatniej edycji Ligi Europejskiej.

Julie obserwowaliśmy od dłuższego czasu. Poddaliśmy analizie jej cały sezon w lidze francuskiej, gdzie jest wyróżniająca się postacią – powiedział II trener DPD Legionovii Adrian Chyliński – Dobrze wywiązuje się z roli liderki swojego zespołu, pokazuje, że posiada cechy przywódcze i nie boi się brać odpowiedzialności w najważniejszych momentach. Posiada kapitalne warunki fizyczne, ma 194 cm wzrostu, a także jest leworęczna, co na pozycji atakującej jest bardzo dużym atutem. Wraz z całym sztabem szkoleniowym mamy również pomysł na to, jak rozwinąć Julie, aby stała się wyróżniająca postacią nie tylko w Lidze Siatkówki Kobiet, ale również na arenie międzynarodowej (Julie jest aktualną reprezentantką Francji).

-Jestem bardzo szczęśliwa i zacieram ręce, by dołączyć do ekipy DPD Legionovii i odkrycia silnej polskiej ligi – powiedziała nowa atakująca – Jestem przekonana, że spełnimy nasze cele w najbliższym sezonie. Już nie mogę się doczekać!

 

fot. WikiCommons

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych