WCZYTYWANIE

Menu

Reprezentantka Polski wraca do IŁ Capital Legionovii!

Środkowa reprezentacji Polski Aleksandra Gryka podpisała kontrakt z IŁ Capital Legionovią Legionowo!

Mierząca 190 cm wzrostu środkowa wraca do Legionowa po dwóch latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Urodzona w roku 2000 zawodniczka święciła z młodzieżową akademią LTS Legionovia największe sukcesy klubu ze złotymi medalami Mistrzostw Polski Juniorek na czele. Siatkarka znalazła uznanie w oczach trenera reprezentacji Polski Jacka Nawrockiego i znalazła swoje miejsce w jej kadrze.

Czuję, jakbym wracała do domu po latach rozłąki. Legionovia jest miejscem, w którym rozpoczynałam swoją klubową przygodę z siatkówką i razem napisaliśmy piękną historię. Bardzo się cieszę, że również tutaj wejdę w świat seniorskiej siatkówki i wierzę, że ta historia będzie równie piękna! – powiedziała siatkarka.

Ola wyjeżdżała od nas jako w pełni ukształtowana zawodniczka. Wraz z koleżankami sięgała po medale w rozgrywkach młodzieżowych, teraz wraca, by powalczyć o sukcesy w seniorskiej siatkówce – komentuje prezes klubu Konrad Ciejka.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych