WCZYTYWANIE

Menu

Reprezentantka Ukrainy w IŁ Capital Legionovii! Poznajcie Marynę Mazenko

Do ekipy IŁ Capital Legionovii Legionowo dołączyła reprezentantka Ukrainy, uczestniczka ostatniej edycji Ligi Mistrzyń Maryna Mazenko!

Środkowa bloku mierzy 188 centymetrów wzrostu i ma 24 lata. Pomimo młodego wieku, jest już utytułowaną zawodniczką z występami w Lidze Mistrzyń i w reprezentacji narodowej na koncie.

Wśród sukcesów nowej siatkarki IŁ Capital Legionovii można wymienić zwycięstwo w Europejskiej Złotej Lidze w 2022 roku, do którego dołożyła Superpuchar i Puchar Ukrainy. W ostatnim dokończonym sezonie 2020/21 wywalczyła z Prometeyem Kamyanske mistrzostwo swojego kraju.

Mazenko odbyła testy w Legionowie i miała okazję trenować pod okiem trenera Pawła Kowala pod koniec minionego sezonu, więc szkoleniowiec miał okazję by zweryfikować jej umiejętności. Najlepszym podsumowaniem wspomnianej weryfikacji było podpisanie kontraktu.

fot. CEV.lu

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych