WCZYTYWANIE

Menu

Rewanż z KSZO Ostrowiec udany

W rundzie zasadniczej mierzyliśmy się z KSZO Ostrowiec w niekompletnym składzie. Tam dzień przed meczem niedyspozycję zgłosiła Agata Skiba i po zaciętym meczu, pełnym emocji ulegliśmy Ostrowczankom 2:3.
Wynik i przebieg niedzielnego meczu były łudząco podobne do tego, który odbył się w Ostrowcu,
lecz tym razem to my po pełnym zwrotów akcji meczu zwyciężyliśmy w tie-breaku 15:9
Nasz nowy trener Maciej Bartodziejski postanowił wystawić na mecz mocno eksperymentalną szóstkę, która jak się okazało grała na tyle dobrze, że zdecydowanie wygraliśmy pierwsze dwa sety.
Obowiązkowa przerwa między drugim a trzecim setem już niejednokrotnie zmieniała kompletnie obraz meczu, to zdarzyło się i tym razem. Legionovianki drugą i trzecią partię grały nieco słabiej, a zespół z KSZO z każdą kolejną akcją grał coraz lepiej. Przeciwnik grał coraz odważniej, a my nie mogliśmy znaleźć na to sposobu. To spowodowało, że ulegliśmy w trzeciej i czwartej partii meczu…
Zespół z Ostrowca rozegrał do tej pory 7 tie-breaków wygrywając trzy spośród nich, a nasza drużyna na 6 zaledwie jeden, więc każdy z kibiców coraz mocniej zaciskał kciuki, aby i tym razem w swojej hali odnieść zwycięstwo po pięciosetowym pojedynku.
Po dobrym rozpoczęciu seta nr 5 udało nam się go wygrać stosunkiem 15:9.
MVP spotkania została wybrana nasza nominalna atakująca Monika Bociek.
Od poniedziałku wracamy do treningów, aby godnie zaprezentować się w walce z Mistrzem Polski-Chemikiem Police. Zapraszamy już w ten czwartek na godzinie 19:00!

przejdź do galerii >>>

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych