WCZYTYWANIE

Menu

Rozpoczynamy zmagania w Młodej Lidze Kobiet

Sezon 2014/15 zostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Nasza młoda drużyna osiągnęła w nim niebywały sukces zdobywając II miejsce w ogólnopolskich rozgrywkach. Dziewczyny na parkiecie pokazały wielkie umiejętności i tak naprawdę niewiele zabrakło żeby sięgnąć po najwyższy stopień podium.

Było… minęło.

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy walkę o Mistrzostwo Polski. Okres przygotowań przebiegł bardzo intensywnie. Dziewczyny są gotowe do walki i wiemy, że dadzą z siebie maxa na boisku. Celujemy w najwyższy stopień podium!

Zapraszamy wszystkich Kibiców na inaugurację sezonu Młodej Orlen ligi do Areny Legionowo. Emocji nie zabraknie, a Wasz doping doda skrzydeł naszej drużynie. Liczymy na Was!

SK bank Legionovia – KS Pałac Bydgoszcz
4 październik 2015
godz. 18:00
ARENA Legionowo

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych