WCZYTYWANIE

Menu

Rundę drugą czas zacząć!

Pomilczeliśmy trochę… Wiele się działo przez ostatnie miesiące, wiele w czasie tych dwóch tygodni świąteczno – noworocznych. Bardzo dużo pracowaliśmy nad nową jakością gry, nad taktyką, nad przygotowaniem fizycznym, siłowym. Nie było wyjścia, tak się ułożyło. Wierzymy, że nadrobiliśmy stracony wcześniej czas i nasza gra wyglądała będzie inaczej. Wówczas i wyniki będą inne, choć dla naszej młodej ekipy to bardzo trudny sezon. W najbliższą sobotę gramy w Ostrowcu z KSZO. O godzinie 17:00 przy ulicy Świętokrzyskiej 11. Wiernych Kibiców zapraszamy do Ostrowca. A tych, którzy nie mogą pojechać namawiamy do przesyłania dziewczynom ciepłych myśli. Przydadzą się.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych