WCZYTYWANIE

Menu

Rusza LIGA SZKOLNYCH KIBICÓW!

Zapraszamy szkoły, uczniowskie kluby sportowe, parafie i inne instytucje o charakterze kulturalno-oświatowym do wzięcia udziału w nowym projekcie Legionovii! Oto Liga Szkolnych Kibiców!

Program wzorowany jest na popularnych w największych europejskich klubach sportowych aktywizujących młodzież i kształcących prawidłowe postawy nie tylko na trybunach, lecz również w życiu codziennym. Polega na rywalizacji w trzech kategoriach: szkoła, klasa, nauczyciel – uczestnicy będą gromadzić punkty m.in. za frekwencję na meczach Legionovii, lecz również akcje o charakterze dobroczynnym!

Koszt biletów w rezerwacjach grupowych objętych programem to zaledwie 2 zł!

Do wygrania między innymi sprzęt komputerowy i sportowy! Pula nagród w dniu otwarcia to 5000 zł! Zgłoszenia do pobrania poniżej, należy przesłać najpóźniej 24 godziny przed meczem na adres: programlsk@legionoviasa.pl

UWAGA, BONUS! Uczestnicy, którzy zgłoszą się do programu już na mecz 04.12.2017 z Proximą Treflem Kraków, otrzymają 15 dodatkowych punktów!

Koordynator programu: Maciej Szewczyk, tel. 501 637 022

REGULAMIN PROGRAMU

PREZENTACJA PROGRAMU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA MECZ LSK

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych