WCZYTYWANIE

Menu

„Sierżant” zadba o przygotowanie motoryczne Legionovii

Trwa kompletowanie sztabu szkoleniowego, którym w nowym sezonie dowodzić będzie nadal trener Piotr Olenderek. Trenerem przygotowania motorycznego naszej ekipy został Artur Zarzecki.

Nowy członek sztabu naszej ekipy od roku dba o przygotowanie motoryczne w młodzieżowych sekcjach LTS Legionovia:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej pracy Artura Zarzeckiego – powiedział członek Zarządu Legionovii Konrad Ciejka Dała ona spektakularne rezultaty w grupach młodzieżowych i naturalnym kolejnym krokiem jest objęcie przez niego opieką również seniorek. 

Trener Zarzecki przez dziesięć lat służył Ojczyźnie jako żołnierz jednostki specjalnej; propagował i prowadził zajęcia CrossFit w Jednostkach Wojskowych. To pierwszy Polak pracujący dla CrossFit HQ. Jako szkoleniowiec prowadzi kursy CrossFit Weightlifting w całej Europie. Nowy trener już rozpoczął współpracę z Piotrem Olenderkiem i przygotowuje plan przygotowania motorycznego zespołu LSK.

 

Sztab szkoleniowy naszej ekipy opuścił drugi trener Marcin Jackowicz, któremu pragniemy z całego serca podziękować za dobrą pracę i życzyć powodzenia na dalszej ścieżce kariery zawodowej.

Fizjoterapeutką Legionovii nadal będzie Katarzyna Kaleta, statystykiem Adrian Chyliński, kierownikiem drużyny Zbigniew Madejski a menedżerem Maciej Szewczyk. Więcej informacji niebawem.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych