WCZYTYWANIE

Menu

Skąd my to znamy…

Za nami pierwsza odsłona batalii o 9 miejsce w Orlen lidze. Mecz numer jeden, ten w Bydgoszczy, był nieudany i przypominał pierwszą potyczkę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od prowadzenia 13:4 dla nas dziewczynom… „odcięło prąd”. Źle zagrały wszystkie i nie ma dwóch zdań, teraz w rewanżowym meczu w czwartek trzeba pokazać to co mamy najlepszego. Zwycięstwo sprawi, że decydująca batalia odbędzie się również u nas, już w piątek. Pierwszy i ew. drugi mecz odbędą się w czwartek 28 kwietnia i (ew.) 29 kwietnia w Arenie Legionowo o godz. 19:00. Zapraszamy, to ostatnie akordy tego, jakże trudnego i dramatycznego dla nas, sezonu.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych