WCZYTYWANIE

Menu

Składamy akces do europejskich pucharów!

Miło nam poinformować, że DPD Legionovia przyjęła zaproszenie od CEV i złożyła akces do gry w europejskich pucharach w sezonie 2020/21!

Media pisały o zaproszeniu już od kilku dni, jednak klub zdecydował się oszczędzić swoim kibicom dodatkowych emocji przed rozstrzygnięciem. Gra w europejskich pucharach wiąże się z dużymi kosztami i władze DPD Legionovii zdecydowały się nie składać żadnych deklaracji bez uprzedniego przygotowania solidnych fundamentów.

Włodarze klubu wraz z jego sponsorami i partnerami stanęli na wysokości zadania, choć decyzja zapadła zaledwie kilka godzin przed ostatecznym terminem. DPD Legionovia złożyła akces do Pucharu Challenge, równocześnie deklarując chęć udziału w Pucharze CEV w przypadku zwolnienia się w nim miejsca.

Start na arenach europejskich to dla nas duże wyzwanie, jednak bardzo nam zależało na tym, by zespół i kibice zostali w ten sposób wynagrodzeni za fantastyczny sezon – powiedział prezes klubu Konrad Ciejka – Damy z siebie wszystko, by nie zawieść oczekiwań, a to właśnie entuzjazm fanów i samej ekipy daje nam energię do tego dynamicznego rozwoju!

Będzie to pierwszy w historii klubu start w europejskich pucharach. O szczegółach poinformujemy po ogłoszeniu ich przez europejską federację.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych