WCZYTYWANIE

Menu

Sonia Stefanik środkową pierwszego zespołu!

Zgodnie z zapowiedziami sprzed roku do pierwszego zespołu DPD IŁCapital Legionovii w sezonie 2021/22 dołączy utalentowana środkowa z Akademii LTS Legionovia Sonia Stefanik!

Urodzona w 2002 roku środkowa mierzy 190 cm wzrostu i jest wychowanką Karpat Krosno. Uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku i jest jedną z podstawowych zawodniczek reprezentacji Polski juniorek.

– Uważam, że Sonia to jedna z najbardziej utalentowanych młodych środkowych w Polsce – powiedział po podpisaniu kontraktu przed rokiem trener Alessandro Chiappini – Już od dłuższego czasu przyglądaliśmy się jej rozwojowi.

-Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę mogła dołączyć do seniorskiej drużyny DPD IŁCapital Legionovii. Mam nadzieję, że będzie to sezon pełen ciężkiej pracy oraz pozytywnych emocji. – powiedziała zadowolona siatkarka.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych