WCZYTYWANIE

Menu

SPC zostaje z nami na kolejny sezon

Miło nam poinformować, że Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie wyraziła chęć dalszej współpracy z Legionovią w sezonie 2017/18.  Jest to kolejna w ostatnim czasie dobra informacja, którą możemy się z Państwem podzielić.

W siedzibie SPC przy ulicy Krakowiaków w Warszawie spotkali się Panowie: Janusz Kazimierczuk, Prezes SPC, oraz Jerzy Konarski, Wiceprezes, a także reprezentujący Legionovię Prezes Sławomir Supa i Członek Zarządu Konrad Ciejka. Spotkanie przy kawie i wyśmienitych produktach firmy SPC przebiegło w bardzo miłej atmosferze, naszym Sponsorom została wręczona pamiątkowa tablica z medalami za Mistrzostwo Polski Juniorek, Mistrzostwo Polski Kadetek i Wicemistrzostwo Polski U23. Na zakończenie spotkania podpisana została nowa umowa sponsorska na sezon 2017/18.

SONY DSC

Prezesi: Janusz Kazimierczak i Sławomir Supa zadowoleni z przedłużenia umowy sponsorskiej

Podstawą dobrej współpracy jest komunikacja i wzajemne zaufanie – powiedział Konrad Ciejka – Na nich właśnie opieramy nasze relacje ze Sponsorami. Dzięki temu wszyscy są zadowoleni zarówno z przebiegu, jak i efektu naszej współpracy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych