WCZYTYWANIE

Menu

Sportuś partnerem Legionovii!

No to mamy fajną sprawę do zakomunikowania! Ponieważ we współpracy z LTS Legionovią konsekwentnie stawiamy na szkolenie młodzieży i równocześnie odmładzamy pierwszy zespół bardzo odważnie, a odwagi nam nie brakuje jak zauważyliście, postanowiliśmy w tym procesie jeszcze bardziej przyspieszyć. Sprawą oczywistą więc jest, że nawiązaliśmy współpracę z PRZEDSZKOLEM SPORTOWO – JĘZYKOWYM „SPORTUŚ”, które ma siedzibę nieopodal Areny, w Skierdach na Osiedlu pod Kurantami. Dużo więcej o profilu działalności tej nietypowej placówki przeczytacie na jej stronie, a o tym jak będzie wyglądała współpraca wkrótce dowiecie się dużo więcej. No i tak zabezpieczyliśmy sobie narybek… Kibice, oddawajcie tam dzieciaki!!! Chłopaki, wiadomo – pójdą drogą inną niż dziewczęta. Ale za to one nauczą się języka, co się przyda bo trenerów mamy częściowo z Włoch no i siatkówki, żeby potem grać jak nasze zawodniczki, nawet w kadrach młodzieżowych i seniorskiej. Sportuś… Fajna nazwa. Witamy w Rodzinie Legionovii!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych