WCZYTYWANIE

Menu

Sportuś partnerem Legionovii!

No to mamy fajną sprawę do zakomunikowania! Ponieważ we współpracy z LTS Legionovią konsekwentnie stawiamy na szkolenie młodzieży i równocześnie odmładzamy pierwszy zespół bardzo odważnie, a odwagi nam nie brakuje jak zauważyliście, postanowiliśmy w tym procesie jeszcze bardziej przyspieszyć. Sprawą oczywistą więc jest, że nawiązaliśmy współpracę z PRZEDSZKOLEM SPORTOWO – JĘZYKOWYM „SPORTUŚ”, które ma siedzibę nieopodal Areny, w Skierdach na Osiedlu pod Kurantami. Dużo więcej o profilu działalności tej nietypowej placówki przeczytacie na jej stronie, a o tym jak będzie wyglądała współpraca wkrótce dowiecie się dużo więcej. No i tak zabezpieczyliśmy sobie narybek… Kibice, oddawajcie tam dzieciaki!!! Chłopaki, wiadomo – pójdą drogą inną niż dziewczęta. Ale za to one nauczą się języka, co się przyda bo trenerów mamy częściowo z Włoch no i siatkówki, żeby potem grać jak nasze zawodniczki, nawet w kadrach młodzieżowych i seniorskiej. Sportuś… Fajna nazwa. Witamy w Rodzinie Legionovii!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych