WCZYTYWANIE

Menu

Spotkanie organizacyjno – informacyjne Klubu Kibica

Dnia 31 maja o godz. 19:00 w Arenie Legionowo przy ul. B. Chrobrego 50B w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie organizacyjno – informacyjne Klubu Kibica. Podczas spotkania nie tylko podsumować będą mogli nasi fani miniony sezon, ale również pogadać o przyszłości. Członkowie Klubu Kibica piszą na swojej stronie na fb, cyt.: „Na spotkanie zapraszamy także osoby chętne do wstąpienia w nasze szeregi a także potencjalnych sponsorów, którzy zechcą wspomóc nasze działania. Podczas spotkania omówimy między innymi sprawy zamówienia koszulek dla członków KK, zamówienie nowych flag, wysokość składek na następny sezon oraz zaplanujemy akcje Klubu Kibica na następny sezon. Do zobaczenia w niedzielę. Jeżeli kibicujesz Legionovii musisz być z nami.”
No my się zgadzamy w całej rozciągłości i pomożemy.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych