WCZYTYWANIE

Menu

Stanowisko klubu w sprawie współpracy z SK bank w środę

Informacje dotyczące sytuacji w SK banku, które dotarły do nas w sobotę, bardzo nas zasmuciły i z pewnością zaniepokoiły. Zarówno klub, jak i siatkarki, pracownicy sztabu szkoleniowego oraz działacze byli również jego klientami, gdyż proponował dobre warunki współpracy i zawsze był solidnym partnerem. Dla nas był to partner szczególnie wiarygodny i sprawdzony, ponieważ był również naszym Sponsorem. SK bank wspiera nas trzeci sezon, a drugi w randze Sponsora Tytularnego, i do tej pory była to dobra współpraca. Nie mniej jednak do czasu pojawienia się kolejnych i sprawdzonych informacji nie będziemy wydawać jakichkolwiek oficjalnych komunikatów. Jesteśmy pewni, że najbliższe godziny, a może dni, wiele wyjaśnią. Wierzymy również, że poradzimy sobie w tej nowej sytuacji. Legionovia to klub z wielkimi tradycjami i wychodził obronną ręką z niejednej opresji. Wiemy, że tak będzie i teraz. Jutro wieczorem dojdzie do spotkania władz klubu z radą nadzorczą oraz jego udziałowcami, a przedmiotem rozmowy będzie nowa, trudna sytuacja, a także omówione zostaną warianty działań w przypadku potwierdzenia jakże smutnych informacji.

Klub

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych