WCZYTYWANIE

Menu

Stanowisko klubu w sprawie współpracy z SK bank w środę

Informacje dotyczące sytuacji w SK banku, które dotarły do nas w sobotę, bardzo nas zasmuciły i z pewnością zaniepokoiły. Zarówno klub, jak i siatkarki, pracownicy sztabu szkoleniowego oraz działacze byli również jego klientami, gdyż proponował dobre warunki współpracy i zawsze był solidnym partnerem. Dla nas był to partner szczególnie wiarygodny i sprawdzony, ponieważ był również naszym Sponsorem. SK bank wspiera nas trzeci sezon, a drugi w randze Sponsora Tytularnego, i do tej pory była to dobra współpraca. Nie mniej jednak do czasu pojawienia się kolejnych i sprawdzonych informacji nie będziemy wydawać jakichkolwiek oficjalnych komunikatów. Jesteśmy pewni, że najbliższe godziny, a może dni, wiele wyjaśnią. Wierzymy również, że poradzimy sobie w tej nowej sytuacji. Legionovia to klub z wielkimi tradycjami i wychodził obronną ręką z niejednej opresji. Wiemy, że tak będzie i teraz. Jutro wieczorem dojdzie do spotkania władz klubu z radą nadzorczą oraz jego udziałowcami, a przedmiotem rozmowy będzie nowa, trudna sytuacja, a także omówione zostaną warianty działań w przypadku potwierdzenia jakże smutnych informacji.

Klub

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych