WCZYTYWANIE

Menu

Sztab Legionovii na sezon 2016/2017

Jak już informowaliśmy funkcję I trenera w dalszym ciągu pełnił będzie Robert Strzałkowski, dla którego będzie to czwarty rok w klubie i pierwszy sezon, gdy rozpocznie pracę na stanowisku I trenera od jego początku. Zaś o zdrowie naszych dziewczyn i wszystko, co związane jest z fizjoterapią dbała będzie w dalszym ciągu Katarzyna Kaleta – Witczak. Nowymi twarzami w sztabie Legionovii są równie młodzi ludzie:

Marcin Jackowicz, który będzie pełnił funkcję II trenera i będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne. Ma 28 lat. Związany z siatkówką na Mazowszu od lat. Był zawodnikiem klubów warszawskich. W ostatnich sezonach był trenerem męskiej drużyny Legia Warszawa (II liga) oraz pracował w MKS MDK Warszawa jako trener, koordynator grup naborowych, w latach 2013 -15 był członkiem sztabu  szkoleniowego kadry województwa Mazowieckiego, ma za sobą wiele kursów i staży. Żonaty, dwójka dzieci. W sztabie znajdzie się również Adrian Chyliński – statystyk, asystent trenera. Wiek 22 lata, pochodzi z Mazowsza, urodził się i wychował w Płocku, tam też grał w siatkówkę. Pomimo młodego wieku doskonalił swoje umiejętności na stażach w reprezentacji Słowacji mężczyzn oraz klubach SPU Nitra, LPR Piacenza oraz AZS Politechnika Warszawska. Kawaler.

 

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych