WCZYTYWANIE

Menu

Telewizyjny mecz przeciwko Atomowi!

W sobotę o godzinie 20:00 w Arenie Legionowo będziemy świadkami kolejnych siatkarskich emocji. Mecz przeciwko Atomowi jest bardzo ważny dla naszej drużyny, ponieważ zawodniczki Atomu wyprzedzają nas w tabeli zaledwie o jeden punkt.

Będzie to starcie dwóch najmłodszych drużyn występujących w tym sezonie w Orlen Lidze. Jednak porównując wyjściowy skład Legionovii oraz Atomu, to zdecydowanie bardziej doświadczone zawodniczki mają Atomówki.

Kibice, którzy pojawią się w sobotę w Arenie Legionowo na pewno nie będą mogli narzekać na brak zaciętych wymian oraz emocjonujących momentów w tym meczu. Dziewczyny będą chciały udowodnić, że mecz z Muszyną to tylko wypadek przy pracy.
Popularne Atomówki w rundzie zasadniczej były od nas lepsze, wygrały w stosunku 3:2. Teraz to my będziemy chcieli przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę i udowodnić, że w swojej hali jesteśmy bardzo niebezpieczni!

Własna hala oraz wspaniali kibice Legionovii, to nasz niewątpliwy atut w tym sezonie.

W Arenie Legionowo na 7 spotkań wygraliśmy aż 4 razy, Jak będzie tym razem?! Zabierz rodzinę oraz znajomych w sobotni wieczór i przekonaj się na własne oczy! Obecność obowiązkowa.

Jeżeli jednak coś sprawi, że nie będziesz mógł przyjść do Areny Legionowo, to zapraszamy przed telewizory! Spotkanie będzie transmitowane w telewizji Polsat Sport o godzinie 20:00!

#gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych