WCZYTYWANIE

Menu

Telewizyjny mecz przeciwko Atomowi!

W sobotę o godzinie 20:00 w Arenie Legionowo będziemy świadkami kolejnych siatkarskich emocji. Mecz przeciwko Atomowi jest bardzo ważny dla naszej drużyny, ponieważ zawodniczki Atomu wyprzedzają nas w tabeli zaledwie o jeden punkt.

Będzie to starcie dwóch najmłodszych drużyn występujących w tym sezonie w Orlen Lidze. Jednak porównując wyjściowy skład Legionovii oraz Atomu, to zdecydowanie bardziej doświadczone zawodniczki mają Atomówki.

Kibice, którzy pojawią się w sobotę w Arenie Legionowo na pewno nie będą mogli narzekać na brak zaciętych wymian oraz emocjonujących momentów w tym meczu. Dziewczyny będą chciały udowodnić, że mecz z Muszyną to tylko wypadek przy pracy.
Popularne Atomówki w rundzie zasadniczej były od nas lepsze, wygrały w stosunku 3:2. Teraz to my będziemy chcieli przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę i udowodnić, że w swojej hali jesteśmy bardzo niebezpieczni!

Własna hala oraz wspaniali kibice Legionovii, to nasz niewątpliwy atut w tym sezonie.

W Arenie Legionowo na 7 spotkań wygraliśmy aż 4 razy, Jak będzie tym razem?! Zabierz rodzinę oraz znajomych w sobotni wieczór i przekonaj się na własne oczy! Obecność obowiązkowa.

Jeżeli jednak coś sprawi, że nie będziesz mógł przyjść do Areny Legionowo, to zapraszamy przed telewizory! Spotkanie będzie transmitowane w telewizji Polsat Sport o godzinie 20:00!

#gonovia

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych