WCZYTYWANIE

Menu

Teraz czas na Bydgoszcz!

Wygraliśmy zasłużenie z KSZO Ostrowiec w rywalizacji o awans do kolejnej rundy play-off, gdzie powalczymy o 9 miejsce w lidze z Pałacem Bydgoszcz. Z tą drużyną gramy ostatnio wyjątkowo często, bo i w Orlen lidze, i Młodej Lidze, ale również w kadetkach i juniorkach. Oba kluby stawiają na młodzież i nasza rywalizacja jest zacięta wyjątkowo. O terminach poinformujemy wkrótce.
Zanim odbędą się te spotkania (najpierw na wyjeździe, a potem u nas ew. 1 lub 2 mecze) jeszcze odrobina statystyk z meczów z KSZO:

Piątek:
Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:9, 25:18)

Składy zespołów:
Legionovia: Smarzek (9), Paszek (10), Wójcik (16), Gajewska (3), Chojnacka (7), Połeć (8), Adamek (libero) oraz Szymańska, Szubert, Bociek, Grzelak i Rasińska
KSZO: Brzóska (8), Polak (2), Bednarek (4), Ściurka (2), Szczygioł (10), Wójcik (1), Bulbak (libero), Korabiec (libero), Mielczarek (2), Szpak, Dybek (3) i Piotrowska (2)

MVP: Natalia Gajewska

Sobota:
Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)

Składy zespołów:
Legionovia: Smarzek (18), Paszek (11), Wójcik (11), Gajewska (4) Chojnacka (9), Połeć (3), Adamek (libero) oraz Pacak (1), Bociek, Grabka i Grzelak
KSZO: Brzóska (11), Polak (4), Bednarek (11), Ściurka (9), Wójcik (4), Szczygioł (10), Bulbak (libero) oraz Mielczarek (1), Szpak, Dybek i Piotrowska

MVP: Aleksandra Wójcik

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych