WCZYTYWANIE

Menu

Teraz czas na Bydgoszcz!

Wygraliśmy zasłużenie z KSZO Ostrowiec w rywalizacji o awans do kolejnej rundy play-off, gdzie powalczymy o 9 miejsce w lidze z Pałacem Bydgoszcz. Z tą drużyną gramy ostatnio wyjątkowo często, bo i w Orlen lidze, i Młodej Lidze, ale również w kadetkach i juniorkach. Oba kluby stawiają na młodzież i nasza rywalizacja jest zacięta wyjątkowo. O terminach poinformujemy wkrótce.
Zanim odbędą się te spotkania (najpierw na wyjeździe, a potem u nas ew. 1 lub 2 mecze) jeszcze odrobina statystyk z meczów z KSZO:

Piątek:
Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:9, 25:18)

Składy zespołów:
Legionovia: Smarzek (9), Paszek (10), Wójcik (16), Gajewska (3), Chojnacka (7), Połeć (8), Adamek (libero) oraz Szymańska, Szubert, Bociek, Grzelak i Rasińska
KSZO: Brzóska (8), Polak (2), Bednarek (4), Ściurka (2), Szczygioł (10), Wójcik (1), Bulbak (libero), Korabiec (libero), Mielczarek (2), Szpak, Dybek (3) i Piotrowska (2)

MVP: Natalia Gajewska

Sobota:
Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)

Składy zespołów:
Legionovia: Smarzek (18), Paszek (11), Wójcik (11), Gajewska (4) Chojnacka (9), Połeć (3), Adamek (libero) oraz Pacak (1), Bociek, Grabka i Grzelak
KSZO: Brzóska (11), Polak (4), Bednarek (11), Ściurka (9), Wójcik (4), Szczygioł (10), Bulbak (libero) oraz Mielczarek (1), Szpak, Dybek i Piotrowska

MVP: Aleksandra Wójcik

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!