WCZYTYWANIE

Menu

Trzy punkty dla nas! Sto lat Sławek!

Tak się fajnie złożyło, że wygrywając mecz z PTPS Piła nasze siatkarki nie tylko zrobiły świetny wynik zgarniając 3 punkty, ale również sprawiły wspaniały prezent Sławkowi Supie, naszemu prezesowi, który obchodził imieniny. Wygraliśmy pewnie, choć w drugiej partii wróciliśmy z dalekiej podróży oddając prowadzenie w końcówce seta (było 6 punktów z rzędu dla Piły i 4 przewagi gości!!!). Lecz powalczyliśmy o wygranie seta we wspaniałym stylu! Kapitalne zmiany trenera, świetna gra w bloku i obronie i wygraliśmy 25:23. Potem było już dużo naprawdę dobrej gry przeplatanej z rzadka nieporozumieniami w obronie, ale co najważniejsze wygraliśmy!!! Może ktoś powie, że za dużo zepsuliśmy zagrywek, może nie szło nam na środku, może nie zawsze skutecznie atakowaliśmy… To nie jest ważne, bo wygraliśmy zasłużenie i byliśmy po prostu lepsi siatkarsko. MVP została Agata Skiba, a ciekawostką jest to, że drugą i trzecią partię skończyła Ola Rasińska. Jutro zostanie pełnoletnia, zrobiła sobie i nam wielką przyjemność. Sto lat Ola, sto lat Sławek!!!

Legionovia Legionowo – PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

Składy zespołów:
Legionovia: Pacak (3), Mikołajewska (12), Chojnacka (7), Grabka, Bociek(13), Skiba (15), Adamek (libero) oraz Grzelak (1), Rasińska (3),Wawrzyniak i Połeć (1)
PTPS: Austin (10), Kwiatkowska (8), Ogoms (8), Babicz (9), Dumancic (5),Szubert (2), Markiewicz (libero) oraz Piśla, Kucharska, Baran, Stencel(1) i Urban

>> przejdź do fotogalerii

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych