
W trwającej przerwie międzysezonowej żegnamy się z trzema zawodniczkami: Alicją Wójcik, Agnieszką Adamek i Magdaleną Karpińską.
Środkowa Alicja Wójcik spędziła w klubie trzy ostatnie sezony. Dała się poznać jako pewny punkt zespołu i choć nie zdołała na stałe zagościć w wyjściowej „szóstce”, szkoleniowcy zawsze wiedzieli, że mogą na niej polegać.
– Coś się kończy, coś się zaczyna… – powiedziała Alicja Wójcik – Dziękuję bardzo za trzy sezony spędzone w Legionowie, było mi niezmiernie miło reprezentować barwy DPD Legionovii. Dziękuję bardzo kibicom, którzy zawsze byli z nami na dobre i złe. Cieszę się, że mogłam być częścią legionowskiej rodziny. Przeżyłam wiele cudownych momentów i na pewno zostaną one w mojej pamięci
Ekipę DPD Legionovii opuszcza również po dwóch sezonach spędzonych w klubie libero Agnieszka Adamek, która zawsze była gotowa do wejścia na boisko i pomocy w defensywnych aspektach gry.
–Dwa lata spędzone w Legionowie były dla mnie okresem ciężkiej pracy, ale też wielu wspaniałych chwil. – powiedziała Agnieszka Adamek – Dziękuję całemu zespołowi, trenerom, sztabowi oraz klubowi, a w szczególności dziękuję naszym wspaniałym kibicom za wspólnie spędzony czas i nieocenione wsparcie! Do zobaczenia po drugiej stronie siatki oraz mam nadzieję, że kiedyś jeszcze po tej samej!

Po rocznej przygodzie z DPD Legionovią żegna się rozgrywająca Magdalena Karpińska, która będzie kontynuować swoją karierę za granicą.
– Chciałabym bardzo podziękować kibicom za ten sezon – skomentowała rozgrywająca –Wspólnie stworzyliśmy coś niesamowitego. Doping w pełnej DPD Arenie zapamiętam na długo. Bez was nie byłoby tego historycznego sukcesu. Tymczasem trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!