WCZYTYWANIE

Menu

Turecka przyjmująca Yaprak Erkek dołącza do IŁ Capital Legionovii!

Miło nam poinformować, że dwuletni kontrakt z IŁ Capital Legionovią Legionowo podpisała jedna z najbardziej utalentowanych tureckich zawodniczek młodego pokolenia Yaprak Erkek!

Przyjmująca ma 19 lat i ostatnie cztery sezony spędziła w ekipie Ilbanku występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji. Mierzy 182 centymetry wzrostu. W roku 2019 wraz z ekipą reprezentacji Turcji do lat 20 zajęła czwarte miejsce na świecie w swojej kategorii wiekowej.

-Wierzymy, że Yaprak to ten typ przyjmującej, jakiego szukaliśmy do naszego zespołu – powiedział prezes Konrad Ciejka – Cechuje ją dobre przyjęcie i duża dynamika w ataku. Witamy w Legionowie!

Jestem bardzo zadowolona, że dołączam do IŁ Capital Legionovii. Słyszałam dużo dobrego o klubie i trenerze Chiappinim, uważam, że to dla mnie wielka okazja. Nie mogę się doczekać, kiedy rozpocznę treningi z drużyną! – powiedziała zawodniczka.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych