WCZYTYWANIE

Menu

W niedzielę telewizyjny mecz w Rzeszowie

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 Legionovia rozegra kolejny mecz LSK. W Rzeszowie zmierzymy się z Developresem SkyRes Rzeszów.

Podopieczne trenera Piotra Olenderka punktowały w sześciu z siedmiu spotkań rozegranych pod okiem tego szkoleniowca. Wyjazd do Rzeszowa to niewątpliwie bardzo trudne wyzwanie. Oba zespoły rozegrały w ciągu ostatniego tygodnia mecze: Legionovia pucharowy w Wieliczce (środa), zaś Developres starcie Ligi Mistrzyń w szwajcarskim Zurychu (czwartek).

Zdaje się, że każda zdobycz punktowa w Rzeszowie powinna być rozpatrywana w kategoriach sukcesu, jednak legionowianki – zgodnie z ustaleniami, o których w wywiadach wspominał ich trener – nie zamierzają zadowolić się „urwaniem” punktu i dadzą z siebie wszystko, by doprowadzić do kolejnej wyjazdowej niespodzianki. Transmisja z Rzeszowa na antenie Polsatu Sport rozpocznie się w niedzielę o 20.00.

Fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych