WCZYTYWANIE

Menu

W niedzielne popołudnie mecz z Kszo Ostrowiec

Już w tę niedziele w Arenie Legionowo o godzinie 17:00 nasze Legionowianki podejmą zespół z Ostrowca. W rundzie zasadniczej w Ostrowcu kibice mogli oglądać pięciosetowy pojedynek obu drużyn. Niestety to Legionowianki okazały się w ostatnim secie słabsze i musieliśmy wracać do Legionowa z zaledwie jednym punktem.

Jak będzie tym razem? Weź ze sobą rodzinę i znajomych i przyjdźcie do Areny Legionowo w niedzielne popołudnie. Czeka na was dużo emocji ponieważ nasza drużyna w swojej hali jest bardzo niebezpieczna. Oprócz sportowych emocji będą również konkursy, w których wy będziecie mogli wykazać się celnością i zdobyć nagrody ufundowane przez naszych sponsorów!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych