WCZYTYWANIE

Menu

W Ostrowcu ex aequo na drugim miejscu

W Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO odbył się trzydniowy towarzyski turniej piłki siatkowej z udziałem pięciu zespołów Orlen Ligi. Mecze rozgrywane były do trzech pełnych setów, bez względu na wynik. Za każdy wygrany set przyznawany był jeden punkt.

SK bank Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:17, 27:25, 25:18)
SK bank Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź 2:1 (18:25, 25:18, 25:16)
Developres SkyRes Rzeszów – SK bank Legionovia Legionowo 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
BKS Aluprof Bielsko- Biała – SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:19, 25:9)

W Turnieju zwyciężył zespół Aluprofu, a SK bank Legionovia i Budowlani Łodź zajęły wspólnie 2 miejsce wyprzedzając gospodarzy i Developres.

Co można powiedzieć o grze naszych dziewczyn? W sumie było dość dobrze. Wygraliśmy 3 z 4 meczów i zagraliśmy naprawdę fajnie w 1 i 1/2 seta w wygranym meczu z Budowlanymi oraz cały mecz z Developresem. Z KSZO wygraliśmy pewnie, choć mecz był nienajlepszym widowiskiem. Widać, że przed nami ciągle dużo pracy. O ile naszym rozgrywającym dobrze układa się gra środkiem (rywalizacja na tej pozycji daje efekt!), to ze skrzydłowymi często jeszcze się mijają. Za dużo niedokładności. W piątek i sobotę świetnie graliśmy zagrywką, w niedzielę już niekoniecznie. Przyjmujące? Ich gra falowała, a na pewno jeszcze trochę odpoczynku po występach w kadrze B potrzebuje Monika. Pod nieobecność kontuzjowanej Adriany ciężar gry na pozycji libero wzięła na siebie Kasia, przy pomocy Krystyny. Zespół grał ogólnie lepiej niż w wygranym turnieju w Wieliczce, ale zdaniem trenerów potrzeba nam więcej stabilności w grze i koncentracji, która ewidentnie zawiodła w ostatnim meczu z Aluprofem, któy nam nie wyszedł… Ale w sumie widać, że idziemy w dobrym kierunku!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych